Ekomuzeum w widłach Wisły i Sanu

W ramach projektu "Ekomuzeum - atrakcją turystyczną regionu" prezentujemy wyjątkowe i atrakcyjne przestrzenie, szlaki, obiekty, miejsca, zasoby przyrodnicze, kulturowe oraz działalność lokalnych społeczności z północnej części województwa podkarpackiego. Dzięki zaangażowaniu się trzech Lokalnych Grup Działania: Lasowiackiej Grupy Działania, Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej" oraz Lokalnej Grupy Działania "Region Sanu i Trzebośnicy", działaniu samorządów lokalnych, a przede wszystkim mieszkańców tego obszaru, powstało Ekomuzeum, do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Portal ma służyć odkrywaniu ciekawych miejsc oraz tras na obszarze objętym działalnością Ekomuzeum. Znajdziecie w nim Państwo listę interesujących miejsc (zabytki, hotele i gospodarstwa agroturystyczne, restauracje i bary) a także szlaków pieszych, rowerowych i kajakowych. Wszystkie obiekty są zlokalizowane na mapie według pozycji GPS; opisy zawierają zdjęcia, godziny otwarcie oraz inne ważne i ciekawe informacje.